MŠ U Parku- Bermanova

Školní rok 2017/2018 začíná  v pondělí 4. září 2017. Nástup dětí do školky je nutný nejpozději do 8:00 hodin !!!   z důvodu nahlášení počtu dětí do vývařovny, která nám bude stravu dovážet.

V naší MŠ se nevaří!!

Provoz MŠ je každodenně od 7:00 do17:00 hod. tak, aby se v 17:00 hodin mohla MŠ UZAMKNOUT(kóduje se).

Organizace dne se pro každou třídu liší, z důvodu dovážené stravy. Přesné informace získáte na nástěnkách svých tříd.

Adaptaci dětí je možné domluvit s učitelkami na třídě - individuálně, podle potřeby.

Třídní schůzka a slavnostní předání MŠ proběhne v úterý 5.9. 2017 v 16:15 hodin.    v budově. Všechny naše rodiče srdečně zveme.

​Co s sebou při nástupu do MŠ se dočtete v informacích na našich webový stránkách.

Upozornění!!

Veškeré platby (školného i stravného) proběhnou během září. Vyčkejte prosím, až budete vyzváni, paní hospodářka musí nejprve vložit data do systému.