ŠKOLNÍ ROK

Vážení rodiče,

touto cestou bychom Vás chtěly požádat o ,,Sběr starého papíru“.

Výtěžek ze sběru bude použit pro děti k další kreativní tvorbě (např. Vánoce, Velikonoce, Svátek matek…).

Sběr papíru se koná od 26.11. do 29.11.2018.

Přinesený sběr prosíme dávejte do zahradního přístřešku (provozovna Schoellerova) na naší školní zahradě, který je v přední části.

Předem za donesený sběr děkujeme.

Paní učitelky a kolektiv naší školky

smiley pondělí 19.11. - výukový program "Školka vzhůru

nohama" (netopýři)

(týká se provozovny Schoellerova)

Vážení rodiče, choinkab.png

s blížícími se vánoci bych chtěla oslovit všechny, kteří nám chtějí pomoci vytvořit dětem krásný adventní čas přispěním  finančního obnosu na akce, které pro nás pořádají dobrovolníci ve svém volném čase a z vlastních prostředků.

Připravujeme pro Vás a Vaše děti „Mikulášskou nadílku", „Živý betlém“ a „Vánoční nadílku ve třídách“.

Pokud se rozhodnete nám finančně vypomoci, můžete peníze předat osobně nebo zaslat na bankovní účet mateřské školy, obdržíte samozřejmě darovací smlouvu, která slouží jako doklad k odpočtu daru ze základu daně z příjmů. Výši finančního obnosu ponecháváme na Vašem uvážení a Vašich možnostech.

Zároveň bych chtěla poděkovat Všem rodičům, kteří nám již věnovali sponzorské dary věcné nebo finanční.

Těšíme se, že společně s Vámi Vytvoříme dětem prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a spokojeně.

Vargová Ludmila

ředitelka MŠ