Vážení rodiče,

V září letošního roku jsme otevřeli novou provozovnu v Bermanově ulici a stále jsme v procesu vybavování školky hračkami a didaktickými pomůckami, V souvislosti s tím a s blížícími se vánoci bych chtěla oslovit všechny, kteří nám chtějí pomoci vytvořit dětem příjemné prostředí a krásný adventní čas přispěním finančního obnosu na akce, které pro nás pořádají dobrovolníci ve svém volném čase a z vlastních prostředků.

Připravujeme pro Vás a Vaše děti

„Mikulášskou nadílku“

„Živý betlém“

a „Vánoční nadílku ve třídách“.

Pokud se rozhodnete nám finančně vypomoci, můžete peníze předat osobně nebo zaslat na bankovní účet mateřské školy, obdržíte samozřejmě darovací smlouvu, která slouží jako doklad k odpočtu daru ze základu daně z příjmů. Výši finančního obnosu ponecháváme na Vašem uvážení a Vašich možnostech.

Zároveň bych chtěla poděkovat Všem rodičům, kteří nám již věnovali sponzorské dary věcné nebo finanční.

Těšíme se, že společně s Vámi vytvoříme dětem prostředí, ve kterém

se budou cítit dobře a spokojeně.

Vargová Ludmila

ředitelka MŠ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zde si můžete prohlédnou videa z našich a obecních akcí.smiley